«Крапля душі» Оксани Федорик

27 липня 2022 року бібліотека Івано-Франківської академії Івана Золотоустого отримала книжковий дарунок від авторки збірки музичних творів Оксани Федорик: «Крапля душі». П’єси для фортепіано: навчальний посібник / Оксана Федорик. – Івано-Франківськ: Симфонія форте, 2022. – 40 с.

Збірка авторських творів 16-ти п’єс для фортепіано підготовлена відповідно до робочої програми для учнів і студентів мистецьких музичних закладів, а також для широкого кола шанувальників музики.

Автором передмови «Музичне приношення для юних піаністів» є докторка мистецтвознавства, членкиня Національної спілки композиторів України, професорка Ганна Карась.

Щира вдячність пані Оксані за подаровану збірку, яка збагатить мистецький фонд нашої книгозбірні.

Біографічна довідка:

Оксана Федорик – викладачка з класу фортепіано, композиторка, хорова диригентка, засновниця та регентка молодіжного камерного церковного хору «In spiritus sancti» та камерного хору «Cantabile» Архікатедрального і Митрополичого Собору Воскресіння Христового УГКЦ міста Івано-Франківська. Членкиня Національної Всеукраїнської музичної спілки.

Іванна Стрихар
директорка бібліотеки