12 березня 2024 року бібліотечний фонд Академії поповнився книгами завдяки Спілці Студентів Христин (ССХ Україна).

Фонд бібліотеки Івано-Франківської академії Івана Золотоустого вкотре поповнився  цінним подарунком та фундаментальним виданням від автора, яке підготував викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, аспірант кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, протоієрей Віталій Деркач «ІСТОРІЯ ФІЛОСОФІЇ: ВІД НОВОГО ЧАСУ ДО СУЧАСНОСТІ».

26 лютого 2024 року бібліотечний фонд Академії поповнився книгами завдяки Асоціації мусульман України.

Бібліотека Івано-Франківської академії Івана Золотоустого поповнилася унікальним виданням: Михайленко А. Митрополит Андрей Шептицький і нацистський режим, 1941-1944: між християнськими ідеалами і політичними реаліями / авториз. пер. з нім. О. Сидор; 2-ге вид., випр. і доп. Львів: Вид-во УКУ, 2023. 416 с.

Бібліотека Івано-Франківської академії Івана Золотоустого поповнилася ґрунтовним виданням історика Ігоря Медвідя "Пророк чи єретик? Релігійний світогляд Івана Франка".