19 жовтня 2 курс магістратури за спеціальністю «Богослов’я» у рамках навчальної програми, з курсу «Місійності УГКЦ», на чолі із викладачем о. Віталієм Козінчуком відвідали дім молитви Євангельських християн баптистів, що знаходиться по вулиці Гординського.

18 жовтня 2021 року для студентів третього курсу Івано-Франківської академії Івана Золотоустого відбулася відкрита лекція з курсу «Богослов’я ікони», яку провів доцент кафедри богослов’я отець Віталій Козінчук в Івано-Франківському Архікатедральному соборі Святого Воскресіння.

13 жовтня 2021 року у Католицькому ліцею святого Василія Великого відбулася презентація модельної навчальної програми релігійного змісту «Світогляд. Віра. Чесноти», яка створена на основі Концепції розвитку релігійної освіти УГКЦ, базується на документах Католицької церкви у сфері освіти та виховання та на відповідних документах УГКЦ.

13 жовтня у стінах Івано-Франківської Академії їм. Івана Золотоустого у рамках навчальної програми, з курсу «Місійності УГКЦ», яку веде о.д-р. Віталій Козінчук, пройшла лекція на тему «Іслам». Зустріч провів запрошений гість, який є автентичним носієм, й вихідцем з цієї релігії. 

Проректор з науково-педагогічної роботи Івано-Франківської академії Івана Золотоустого Олег Білоус увійшов до складу Громадської ради при Державній службі України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС). Кандидатуру Олега Білоуса для участі в Установчих зборах з формування складу Громадської ради і для діяльності в складі Громадської ради делегувала Громадська організація «Науково-аналітичний центр Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади» (голова правління – Роман Харук).

11 жовтня 2021 року для студентів третього курсу Івано-Франківської академії Івана Золотоустого було проведено відкриту лекцію з курсу «Богослов’я ікони» в Свято-Покровському катедральному соборі ПЦУ, що в місті Івано – Франківську.

7 жовтня 2021 року за сприяння директорки Дяківсько-регентського навчально-наукового інституту Академії Любові Терлецької та ініціативи Студентського самоврядування здобувачі освіти відвідали Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок ім. Марійки Підгірянки.

08 жовтня 2021 року у місті Івано-Франківську в Академії Івана Золотоустого відбулася Прикарпатська конференція експертів «Міжрелігійний та міжконфесійний діалог і національна безпека». Проєкт реалізовано Програмою «Діалог» імені владики Василя Лостена, управління проєктом здійснює Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас», партнером проєкту є Центр інформації та документації НАТО в Україні. Автор ідеї конференції – протоієрей Андрій Чорненко.

Ректор Івано-Франківської академії Івана Золотоустого, професорсько-викладацький склад, працівники кафедри Богослов’я та вся академічна спільнота щиро вітають Професора кафедри Богослов’я - протоієрея доктора Річарда ГОРБАНЯ із

ЮВІЛЕЄМ!