Упродовж 12-15 березня 2024 року студенти другого курсу освітнього рівня бакалавра Івано-Франківської академії Івана Золотоустого активно долучилися до духовно-молитовної акції «Вервиця для українських воїнів», яка проводиться під керівництвом методиста з виховної роботи протоієрея Віталія Деркача.

Відсьогодні розпочинається реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ).  Триватиме вона до 11 квітня включно.

У вівторок, 12 березня, студенти 3-го курсу Академії, з ініціативи викладача о. Віталія Козінчука, у рамках відкритої лекції з дисципліни "Катехитика", мали нагоду зустрітися зі спільнотою "Співдружності студентів-християн".

За ініціативи викладача Академії, о. д-ра Віталія Козінчука, студенти другого курсу прослухали лекцію про сучасне муральне сакральне церковне мистецтво, яку провів Івано-Франківський іконописець, митець та дизайнер Ярема Стецик.

В Івано-Франківській академії Івана Золотоустого у період з 5 по 8 березня 2024 року серед студентів першого курсу бакалаврату відбулася духовно-молитовна акція «Вервиця для українських воїнів».

У середу, 6 березня, у рамках відкритої лекції з дисципліни "Катехитика", студенти III курс бакалаврату разом з викладачем о. Віталієм Козінчуком відвідали волонтерський центр "Фільтр", у якому мали нагоду зустрітися з пастором Біблійної Церкви "Нове життя" Володимиром Западнюком.

Сьогодні, 4 березня, студенти другого курсу Академії, з ініціативи викладача літургійного богослівʼя отця Василя Гоголя, мали цікаву та змістовну лекцію про літургійне мистецтво та розпис храмів нашої Церкви. Лекцію провів отець Євген Андрухів, голова комісії сакрального мистецтва Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

В Івано-Франківській академії Івана Золотоустого у період з 27 лютого по 1 березня 2024 року серед студентів і науково-педагогічних працівників було проведено благодійну акцію (збір коштів) для підтримки військових отців-капеланів, які звершують місію служіння в Збройних Силах України.

Знаменно, що сьогодні, 27 лютого 2024 року, серед випускників за освітньою програмою спеціальності 041 «Богослов’я», дипломи магістрів отримали двоє науковців: доктор філософії з політології Василь Мельничук, начальник відділу електронного забезпечення виконавчого апарату Івано-Франківської обласної ради, і доктор філософії з фізики та астрономії Тетяна Мазур, доцент кафедри загальної та прикладної фізики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.