У четвер, 24 жовтня, на форумі Релігійного Товариства українців католиків «Свята Софія» США (ТССА) відбулася зустріч з деканом факультету богословських і гуманітарних наук Івано-Франківської академії Івана Золотоустого о. д-ром Андрієм Чорненком. Гість ТССА виступив із доповіддю на тему «Вимушена українська міграція у Сполучене Королівство, зокрема в Шотландію: душпастирство та освітній виклик».

У стінах ПЗВО "Івано-Франківської академії Івана Золотоустого" відбулася зустріч делегації з ВСП «Бурштинський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ», на чолі з директором Андрієм Козаком, з ректором академії - отцем Олегом Каськівим.

У понеділок, 21 жовтня, у стінах духовної семінарії відбулася конференція на тему «Служба військового капеланства: можливості для студентів-богословів», організатором якої стала Івано-Франківська академія Івана Золотоустого та Івано-Франківська духовна семінарія ім. свщмч. Йосафата.

У вівторок, 15 жовтня 2024 року, відбулося чергове засідання Вченої ради Івано-Франківської академії Івана Золотоустого, яке традиційно очолив ректор, доктор наук з богослов’я, митрофорний протоієрей Олег Каськів.

Cьогодні у видавництві «Нова Зоря» Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ вийшов навчальний посібник "Партикулярне право Української Греко-Католицької Церкви", автором якого став ректор нашої Академії митрофорний протоієрей д-р Олег Каськів.

У п’ятницю, 4 жовтня 2024 року, Андрій Яцишин, доктор філософії в галузі богослов’я, доцент кафедр богослов’я Івано-Франківської академії Івана Золотоустого, провів першу в новому навчальному році лекцію для учасників курсів Біблійного апостоляту Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

У п’ятницю, 4 жовтня в семінарійному храмі Івано-Франківської духовної семінарії відбулася зустріч студентів третього та четвертого курсів з директором БО «БФ Карітас-Івано-Франківськ УГКЦ», синкелом соціального служіння Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Володимиром Чорнієм.

У четвер, 3 жовтня 2024 року відбувся захист звітів студентів другого курсу освітнього рівня магістра за результатами педагогічної асистентської виробничої практики, яка тривала з 9 по 27 вересня 2024 року на базі нашої Академії. Захист звітів проводили керівники практики – доценти кафедри соціально-гуманітарних дисциплін с. Андрея (Ольга) Маслій, завідувач цієї ж кафедри Руслан Делятинський і завідувач кафедри богослов’я п. Василь Тучапець.

У понеділок, 30 вересня 2024 року у читальному залі Державного архіву Івано-Франківської області відбулася відкрита лекція для студентів 3-го курсу освітнього рівня бакалавра освітньої програми 041 «Богослов’я» Івано-Франківської академії Івана Золотоустого на тему «Джерела до вивчення історії УГКЦ у фондах Державного архіву Івано-Франківської області», яку провів головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Тарас Галян.