28 квітня, у селі Семаківці, Чернелицького протопресвітеріату, відбулася презентація монографії «Блаженний священномученик Миколай Чарнецький (1884-1959): історичний портрет», автором якої є пан Василь Мельничук та сестра Андрея Маслій.

У середу, 23 квітня 2025 року, в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбулася відкрита лекція «Андрея Шептицький в житті Станиславова» для учителів предметів «Історія України» та «Основи християнської етики» закладів загальної середньої освіти міста Івано-Франківська, яку прочитав завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат історичних наук Руслан Делятинський.

«Воскресіння Твоє, Христе Спасе, Ангели оспівують на Небесах.
І нас на землі сподоби  чистим серцем Тебе славити»

(Стихира. Гол. 6)

Дорогі в Христі брати і сестри!

Щиро вітаємо Вас
із світлим празником
ХРИСТОВОГО ВОСКРЕСІННЯ!!!

У п’ятницю, 11 квітня 2025 року, у рамках реалізації проєкту дослідження історії виходу з підпілля та відродження УГКЦ у приміщеннях Івано-Франківської духовної семінарії УГКЦ та Івано-Франківської академії Івана Золотоустого відбувся науковий семінар-тренінг на тему «Жива історія відродження УГКЦ: історичні основи і методика», проведений науковими співробітниками Інституту історії Церкви Українського Католицького Університету.

Сьогодні, 11 квітня 2025 року, ректор Івано-Франківської Академії Івана Золотоустого о. Олег Каськів, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Володимир Війтишин, в. о. ректора Карпатського (Прикарпатського) національного університету імені Василя Стефаника п. Ігор Цепенда, проректор Українського католицького університету та директор Інституту історії Церкви УКУ п. Олег Турій, голова Івано-Франківської обласної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта», у приміщенні Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата підписали Меморандум про співпрацю у рамках проєкту «Жива історія відродження УГКЦ: історичні основи і методика» в контексті відзначення ювілею 35-ліття виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля.

У вівторок, 8 квітня, під час проведення занять із дисципліни «Актуальні питання морального богослов'я», відбулася відкрита лекція пані Галини Гвоздецької, викладачки кафедри акушерства та гінекології імені І.Д. Ланового ІФНМУ, консультантки з природного планування сім’ї комісії у справах родини і мирян Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

27 березня 2025 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбувся урочистий захист педагогічної практики студентів бакалаврату четвертого курсу. Протягом лютого-березня 2025 року студенти проходили педагогічну практику в закладах загальної середньої освіти, активно залучаючись до різних форм та видів педагогічно-організаційної роботи.

24 березня, за благословенням Архієпископа і Митрополита Кир Володимира Війтишина, єпископ-помічник Микола Семенишин, разом із ректором Аакадемії, митрофорним протоієреєм Олегом Каськівим, вручили дипломи магістрам-випускникам 2025 року.

21 березня 2025 року делегація науковців з Івано-Франківська відвідала Інститут історії Церкви Українського католицького університет у Львові з метою запозичення досвіду в реалізації наукових проектів. Адже нещодавно, в січні цього року, Івано-Франківська митрополія УГКЦ, Івано-Франківська академія Івана Золотоустого, Факультет історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Івано-Франківське обласне об’єднання ВУТ «Просвіта імені Т. Шевченка» розпочали масштабний проект «Жива історія 35-ї річниці виходу УГКЦ з підпілля на Прикарпатті».