Фонд бібліотеки Академії поповнився навчальним посібником

Фонд бібліотеки Івано-Франківської академії Івана Золотоустого вкотре поповнився  цінним подарунком та фундаментальним виданням від автора, яке підготував викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, аспірант кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, протоієрей Віталій Деркач «ІСТОРІЯ ФІЛОСОФІЇ: ВІД НОВОГО ЧАСУ ДО СУЧАСНОСТІ».

Книга видана з метою збагачення християнської філософської думки в Україні та навчально-методичного забезпечення дисципліни "Історія філософії". Посібник отримав схвальні відгуки та рецензії колег-науковців.

Дякуємо за щедрий дар о. Віталію, який постійно поповняє книгозбірню цінними авторськими книгами!

Запрошуємо до читання!

Інфо-центр Академії