Зустріч керівників богословських бібліотек

10 травня 2019 року в Українському католицькому університеті відбулася зустріч керівників богословських бібліотек "Перспективи розвитку та співпраці богословських бібліотек України".

Захід розпочався у Філософсько-богословському факультеті, де кожен із учасників мав нагоду преставити бібліотеку вищого навчального закладу, яку він очолює. Далі відбулася зустріч із керівництвом Центру ім. Андрея Шептицького, зокрема з директором Центру Олегом Яськівим.

Під час зустрічі керівники богословських бібліотек обговорили перспективи майбутньої співпраці щодо сприяння розвитку богословських бібліотек, налагодження співпраці, а також обмін досвідом з богословськими установами й організаціями в Україні та закордоном.

Детально зупинилися на проекті щодо створення "Асоціації богословських бібліотек", де чітко окреслили мету і завдання майбутнього об'єднання.

Обговорили першочергові завдання, які підвищать престиж богословських бібліотек.

Дякуємо організаторам зустрічі за можливість спілкування та обмін думками щодо співпраці та перспектив розвитку, особливо у сфері новітніх інформаційно-комунікаційних технологій.