Презентація книги Івана Монолатія

28 травня 2019 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого у рамках проєкту "Зустріч із цікавими людьми" вперше в Україні відбулася презентація книги "Від Донецька до Перемишля. Як сучасна література "пам’ятає" українські міста" українського вченого, знаного історика і етнополітолога, краєзнавця, академіка Академії наук вищої школи України, професора Івана Монолатія.

Модератором зустрічі виступила відома письменниця, член Національної спілки письменників України, один із рецензентів цього видання, доктор філологічних наук, професор Ольга Деркачова.

Вітальним словом захід розпочав проректор з навчально-методичної роботи, протоієрей Андрій Чорненко, який з приємністю привітав автора книги з новим виданням та побажав йому подальших творчих успіхів.

На заході були присутні наукова еліта міста, колеги та друзі Івана Сергійовича Монолатія: професори Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника історик Володимир Великочий та політолог Сергій Адамович, доценти цього вузу, кандидати філологічних наук Василь Ткачівський і письменниця Марія Ткачівська, кандидат історичних наук Лілія Щербін, кандидати політичних наук Іванна Ломака і Тетяна Струтинська, дружина автора, кандидат філологічних наук Тетяна Монолатій, письменник Богдан Томенчук, голова громадської організації «Громадський Інститут аналітики», координатор інтелектуально-філософського клубу "Вершини" Віталій Перевізник, бібліотекар Христина Шовкопляс, а також студенти Академії.

Усі учасники заходу мали можливість помандрувати історичними містами України, проаналізувати сучасну українську літературу крізь призму історії міст.

Велике спасибі модератору Ользі Деркачовій за неймовірні емоції від модерування зустрічі, за креативність та неповторність. І велика вдячність усім учасникам зустрічі за добрі слова, уважність і позитивні емоції!

Щира вдячність автору Івану Монолатію за ґрунтовне дослідження даної монографії, за його творчість та за подаровані книжки, які стануть окрасою фонду Академічної бібліотеки.

До нових зустрічей!!!

Іванна Стрихар