Відкрита лекція - "Богослов'я ікони"

Сьогодні, 19 вересня, відбулася відкрита лекція в Івано-франківському краєзнавчому музеї із дисципліни «Богослов'я ікони» для студентів 3 курсу бакалаврату. Провели її доцент кафедри богослов'я, отець Віталій Козінчук, та завідувач відділу реставрації музею — пан Валерій Твердохліб.

Протягом лекції студенти могли побачити велику кількість ікон, статуй та інших робіт сакрального мистецтва, які представляють як мистецтво XVIII-XIX століть, так і сучасне. Пан Валерій досить докладно розповідав про історію музею та експонатів, описував життєві історії, які стосувалися певних ікон чи інших робіт. Ще однією особливістю цієї виставки є присутність творів, які пов'язані із сучасними подіями.

Під час лекції студенти збагатилися цікавою інформацією та могли висловити свої враження від побаченого.

Тарас Котик
для Інфо-центру ІФА