Педагогічна виробнича практика

З 12 вересня по 1 жовтня 2022 р. в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого студенти заочної форми навчання ОП «Богослов’я» за ОР «магістр» проходили педагогічну  виробничу практику.

Педагогічна практика дозволяє студентам набути практичних навичок та досвіду викладацької роботи, необхідних для викладання дисципліни за профілем набутої спеціальності у закладах вищої освіти після отримання ОР «магістр». Асистентській практиці передувало вивчення курсів з педагогіки вищої школи та методики викладання у закладах вищої освіти.

Педагогічна виробнича практика проходила під керівництвом завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Руслана Івановича Делятинського та с. Андреї Маслій, ЗСМ.

На завершення студенти-практиканти провели виховний захід на тему: «Як будувати рідну хату?» за основу взявши пастирський лист митрополита Андрея Шептицького від грудня 1941 р.