Практична літургіка

У четвер, 6 жовтня, студенти Івано-Франківської Академії Івана Золотоустого мали можливість бути на першому практичному занятті з навчальної дисципліни «Практична літургіка». Дане заняття вдалося організувати у храмі Святого Юрія Побідоносця.

Лекція була присвячення практичним аспектам уділення святих Тайн Хрещення та Миропомазання. Протягом заняття студентам було представлено зразки офіційних документів, текстів Чину уділення Таїнств та продемонстровано рухи й жести, відповідно до рубрик літургійних текстів. Протягом двох академічних годин всі студенти мали можливість особисто спробувати та побачити послідовність, а також всі особливості уділення цих двох Таїнств.

Дане практичне заняття - це унікальна можливість підготовки студентів, магістрів богослов’я, до майбутньої душпастирської діяльності. Адже завдяки даній навчальній програмі всі студенти вже будуть ознайомлені з практичними викликами й особливостями їхнього майбутнього служіння.