Вітаємо новообраного голову Студентського самоврядування Академії Івана Золотоустого

Згідно результатів позачергових виборів керівника студентської спільноти Академії з числа двох кандидатів (Котик Тарас Іванович та Гураль Іван Володимирович) обрано нового Голову  студентського самоврядування - Котика Тараса Ігоровича.

Керуючись статтею 40 Закону України "Про вищу освіту", Положенням про студентське самоврядування та Положенням про вибори Голови студентського самоврядування Виборча Комісія оголосила результати виборів: всього у виборах взяло участь 103  студенти; з них за Котика Тараса Ігоровича виборці віддали 75 голосів, а за Гураля Івана Володимировича – 24 голоси.

Рішенням Виборчої Комісії від 21 жовтня 2022 року, набравши абсолютну кількість голосів, новим Головою студентського самоврядування став Тарас Котик, студент 3 курсу факультету гуманітарних наук.

Бажаємо новому Голові наснаги та втілення всіх задумів!