Чергова відкрита лекція

27 березня 2023 р. для студентів ІІ курсу бакалаврату Івано-Франківської академії Івана Золотоустого була проведена чергова відкрита лекція з курсу "Богослов`я ікони". На цей раз студенти відвідали римо-католицький костел Христа Царя.

Доцент кафедри богослов'я, отець Віталій Козінчук, під час лекції розповідав про особливості стилю неокласицизму. Також студенти порівнювали певні традиції та культури західного та східного обряду.

Особливої уваги було звернено на великий монумент Папи Івана Павла ІІ, що знаходиться на подвір’ї костелу, зацікавили самі ікони даного храму та їх іконопис, також була прикута увага і до самого святилища, яке є відкритим для усіх вірних «щоб бути ближчими до Бога» та на Орган, який супроводжує богослужіння у даному храмі, що не є притаманне для нашого обряду.

Володимир Климончук