Нове видання навчального посібника науково-педагогічного працівника Академії

З метою збагачення християнської філософської думки в Україні та навчально-методичного забезпечення дисципліни «Історія філософії» викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Івано-Франківської академії Івана Золотоустого й аспірант кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника протоієрей Віталій Деркач підготував до видання навчальний посібник «Історія філософії: Стародавність, Середньовіччя та Відродження», який нещодавно опубліковано у тернопільському видавництві «Терно-граф». Цей посібник – один із перших новітніх видань Академії з цієї галузі наукового знання. Посібник отримав схвальні відгуки та рецензії колег-науковців.

Посібник прот. В. Деркача, примірники якого надійдуть до Бібліотеки Академії та інших закладів вищої освіти, буде корисним для студентів, викладачів, науковців та усіх, хто цікавиться історією філософії.