Відкриті заняття з педагогічної асистентської виробничої практики для студентів заочної форми

Із 9 по 23 вересня 2023 року, під час сесії студентів 2-го курсу заочної форми за освітнім рівнем магістра, проведено серію відкритих занять з педагогічної асистентської практики, яка відбувалася на базі нашої Академії.

Під час занять керівники практики спершу ознайомили студентів із структурою закладу вищої освіти – Івано-Франківської академії Івана Золотоустого, основними напрямками діяльності підрозділів – факультету богословських і гуманітарних наук, кафедри богослов’я та кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, навчально-методичного відділу, а відтак окреслили основні види навчальної роботи, ознайомили з методикою підготовки та проведення лекцій і практичних занять.

Студенти групи Бмз-21 підготували та провели на базі Академії серію лекційних занять на різноманітну актуальну тематику з дисциплін циклу професійної підготовки освітнього рівня бакалавра. Обговорення лекційних занять, проведених студентами-практикантами, сприяло формуванню професійних компетентностей майбутніх магістрів богослов’я.

Керівниками педагогічної асистентської практики були доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін с. Андрея Маслій та завідувач цієї ж кафедри Руслан Делятинський .