Угода про співробітництво

4 жовтня 2023 року підписано Договір про співробітництво між Івано-Франківською академією Івана Золотоустого та Косівським інститутом прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв. Документ підписали керівники закладів вищої освіти професор Галина Юрчишин і професор, митрофорний протоієрей, Олег Каськів, за участі в.о. начальника управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної військово-цивільної адміністрації Тетяни Лапки.

Цей договір передбачає обмін досвідом з реалізації освітніх та наукових проєктів і програм; проведення спільних заходів (наукових конференцій, семінарів, круглих столів, конкурсів тощо); залучення співробітників до проведення лекцій, методологічних семінарів, відкритих занять для викладачів та студентів, аспірантів, докторантів; організацію підвищення кваліфікації педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників, а також організацію стажувань; організацію та проведення спільних наукових досліджень; підготовку та видання спільних навчальних посібників, наукових праць та інших видань наукового і методичного характеру, рецензування наукової та навчальної літератури, монографій, дисертаційних досліджень, а також реалізацію інших спільних проєктів і програм.