Привітання з Днем АКАДЕМІЇ

Шановні студенти, викладачі й професори, співробітники Академії! Сьогодні чудовий день, для нашої Академії, тому що це день покровителя Академії - Святого Івана Золотоустого.

Звертаюся у цей святковий день, перш за все, до студентів. Ви є майбутнє нашої Церкви і Держави. Ви робите впевнені кроки в майбутнє. Тут Ви знайшли своїх друзів, нових викладачів, незабутні враження й емоції − цікаве життя студентів Академії! Використовуйте сповна свій час і всі шанси для власного професійного й особистісного зростання, які дає вам наш Заклад. Зробіть все, щоб Вами пишались ваші рідні та близькі, а особливо батьки, викладачі, ваше рідне село чи місто і вся Країна. Бережіть і примножуйте кращі традиції та надбання Академії.

Щира подяка всьому професорсько-викладацькому складу за те, що у нелегких умовах війни, Ви не тільки щедро ділитися своїми знаннями, а й самовіддано продовжуєте почесну і благородну справу виховання священослужителів та молоді і сприяєте становленню високоосвіченого покоління України. Бажаю усім Вам миру, міцного здоров’я, щастя, натхнення, нових досягнень на благо нашої Академії та України!

Зі святом!

Ректор митр.прот.д-р Олег Каськів