Священномученик Йосафат - відкрита лекція в Католицькому ліцеї св. Василія Великого

У четвер, 16 листопада, в Католицькому ліцеї святого Василія Великого, голова Студентського Самоврядування Івано-Франківської академії Івана Золотоустого, Котик Тарас, а також студенти IV курсу бакалаврату Бурдиляк Володимир та Дорошенко Мар’ян, провели відкриту лекцію про святого Священномученика Йосафата Кунцевича.

Під час цієї лекції студенти представили основні етапи життя святого, його діяльність та мученицьку смерть. Особливу увагу звернули на мандрівку мощей святого, протягом століть, по різних містах, а також — на його роль та значення для нашої Церкви та сучасної держави.

На завершення заходу директор ліцею, о. Маркіян Букатчук, подякував студентам за проведену лекцію та побажав їм подальших успіхів у науковій діяльності.