1 грудня відбудеться Міжнародна конференція експертів

On December 01, 2023, will be held the International Conference of Experts "National Security of Ukraine in the Context of the russian-Ukrainian War: Religious, Political and Legal Aspects".

01 грудня 2023 року відбудеться Міжнародна конференція експертів «Національна безпека України у контексті російсько-української війни: релігійні, політичні і правові аспекти».

Конференція буде проходити в онлайн-форматі на комунікаційній платформі Google Meet.

Початок конференції о 10:00 за Києвом.

Організаторами конференції є Івано-Франківська академія Івана Золотоустого, Центр інформації та документації НАТО в Україні, Литовська асоціація атлантичного договору, Чорноморський міжнародний університет (Грузія), Бюро УГКЦ з питань екології, Відділення релігієзнавства Інституту філософії Національної академії наук України, Івано-Франківський національний медичний університет, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Національний заповідник «Давній Галич», Громадська організація «Центр міжнародної безпеки».

Програма конференції.

Лінк-посилання для підключення до конференції: Google Meet

Пряма трансляція конференції на онлайн-ресурсах Академії Івана Золотоустого: Facebook та Youtube

Організатори планують випуск матеріалів конференції в науковому віснику «Добрий Пастир». Тексти статей для публікації необхідно надіслати до 10 грудня 2023 року на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (тема “print”).

Сайт вісника «Добрий Пастир».

Координатор проєкту – Олег Білоус, +380506731062, +380970354174, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.