Студент Академії – обласний стипендіат

Студенту першого курсу магістратури спеціальності «богослов’я» Івано-Франківської академії Івана Золотоустого Віталію Худзіку призначено стипендію голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради. Відповідне спільне розпорядження підписали керівники області, Світлана Онищук і Олександр Сич, 27 листопада 2023 року.

Стипендію призначено за сукупністю творчих досягнень студента. Зокрема, за Диплом І ступеня, як переможця ХV Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії-2023» (Національний університет «Острозька академія»), за перше місце у Всеукраїнському конкурсі «Відповідальність за створіння» (Бюро УГКЦ з питань екології), за Диплом ІІ ступеня, як переможця Міжнародного літературного конкурсу «ЖИТТЯ-LIFE 2023» (Навчально науковий інститут права Національного університету водного господарства та природокористування).

Вітаємо стипендіата і бажаємо подальших успіхів!