Студент Академії – стипендіат міського голови Івано-Франківська

21 грудня 2023 року в залі засідання Івано-Франківського міського виконавчого комітету відбулося урочисте вручення пам'ятних статуеток студентам закладів вищої освіти міста Івано-Франківська, які стали стипендіатам міського голови. 100 студентів Івано-Франківська щомісяця впродовж 2024 року будуть отримувати стипендії міського голови.

Вітали студентів та вручали відзнаки заступник міського голови – директор Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторія Дротянко та заступник міського голови Олександр Левицький.

Серед стипендіатів є студент третього курсу бакалаврату Академії Івана Золотоустого, бібліотекар Академічної книгозбірні Назар Франко.Вітаємо Назара і бажаємо подальших успіхів!