Голова Студентського самоврядування Академії увійшов до складу Експертної ради студентства закладів вищої освіти

У четвер, 22 лютого 2024 року, в онлайн форматі відбулося засідання Експертної ради студентства закладів вищої освіти. Від Івано-Франківської академії Івана Золотоустого у засіданні взяв участь голова Студентського самоврядування Тарас Котик.

Розпочалося засідання із вітального слова голови Ради Іллі Бєляка та виступу народної депутатки України Юлії Гришиної.

Опісля відбулося голосування за прийняття до складу Експертної ради нових асоційованих членів, а також затвердження осіб на основні посади. Тарас Котик увійшов до складу Експертної ради студентства закладів вищої освіти. Згодом новим учасникам було представлено робочі комісії та відділи Експертної ради.

Довідка: Експертна рада студентства закладів вищої освіти є колегіальним, консультативно-дорадчим органом, утвореним на строк повноважень Верховної Ради України дев’ятого скликання з метою забезпечення участі студентства в законотворчому процесі, реалізації державної політики у сфері вищої освіти та співпраці з головою підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної ради України з питань освіти, науки та інновацій.