Зустріч студентів академії з протестантським пастором

У середу, 6 березня, у рамках відкритої лекції з дисципліни "Катехитика", студенти III курс бакалаврату разом з викладачем о. Віталієм Козінчуком відвідали волонтерський центр "Фільтр", у якому мали нагоду зустрітися з пастором Біблійної Церкви "Нове життя" Володимиром Западнюком.

Під час цієї зустрічі п. Володимир наголошував студентам-богословам на тематиці Святого Письма як богонатхненої книги, яка містить історію спасіння людства Богом. Також він поділився досвідом місійного служіння своєї релігійної організації у всьому світі.

Згодом студенти III курсу мали нагоду поставити цікаві запитання пастору та отримати вичерпні відповіді на них.

Зустріч завершилася щирою подякою пастору Володимиру Западнюку за лекцію та спільним виконанням "Многоліття".

Інфо-центр Академії