Проректор з наукової роботи відвідав Тернопіль

22 жовтня 2018 року проректор з наукової роботи Івано-Франківської Академії Івана Золотоустого Олег Білоус на запрошення Управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської обласної державної адміністрації виступив із лекцією «НАТО як міжнародна організація безпеки і оборони» перед студентами і викладачами Тернопільського національного економічного університету і Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Під час лекцій Олег Білоус розповів про мету, завдання і принципи функціонування Організації Північноатлантичного Договору, зупинився на ролі НАТО в сучасному світі, а також акцентував увагу присутніх на історії, сучасному стані і перспективах відносин Україна-НАТО.

Олег Білоус відповів на численні питання присутніх на лекціях слухачів.

Під час відвідин Тернополя проректор з наукової роботи провів перемовини із представниками Управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської ОДА Наталею Зарицькою і Євгенією Колодій та ректоратів університетів Іриною Іващук і Оленою Дудар щодо налагодження взаємовигідної співпраці із Івано-Франківською Академією Івана Золотоустого.

Інфо-центр ІФБУ