Проректор ІФА взяв участь у роботі круглого столу

13 листопада 2018 року проректор з наукової роботи Івано-Франківської Академії Івана Золотоустого Олег Білоус, з благословення Ректора академії, взяв участь у роботі круглого столу «Роль Степана Бандери в боротьбі за свободу та незалежність України», який відбувся у Івано-Франківську в Народному домі «Просвіта».

Організаторами заходу виступили: Громадсько-християнський рух «Клич», обласна організація Всеукраїнського товариства «Просвіта», Центр патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери, Музей визвольних змагань Прикарпатського краю.

У роботі круглого столу взяли участь представники Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, студенти Івано-Франківського коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, представники громадських організацій та інші зацікавлені особи.

Олег Білоус виступив із доповіддю «Роль Степана Бандери у боротьбі за українську самостійну соборну державу».

Під час роботи круглого столу його учасники також заслухали і обговорили ряд інших доповідей, які стосуються інших актуальних проблем українського національно-визвольного руху, поточних суспільних подій та ухвалили резолюцію.