Вступна кампанія триває…

Івано-Франківська академія Івана Золотоустого продовжує проводити інформаційну профорієнтаційну роботу серед потенційних студентів.

Зокрема, 16 січня 2019 року завідувач кафедри богослов’я о. Василь Гоголь і старший викладач кафедри богослов’я о. Ярослав Тимішак зустрілися із старшокласниками шкіл міста Калуша. 17 січня 2019 року завідувач кафедри соціально-гуманітарних наук Руслан Делятинський і викладач кафедри богослов’я о. Русла П’яста відвідали ряд шкіл Тлумацького району. Представники академії презентували навчальний заклад, розповсюдили інформаційні матеріали та відповіли на запитання учасників зустрічей. Дякуємо заступнику міського голови Калуша пані Наталії Табачук і заступнику директора Тлумацької гімназії пану Івану Козаку за сприяння в організації профорієнтаційних зустрічей.