Підписано договри про практику

23 січня 2019 р. між Івано-Франківською академією Івана Золотоустого та ІФПНВК "Католицька школа І-ІІІ ст. гімназія святого Василія Великого", ІФПКШ І-ІІІ ступенів святого Василія Великого та Гімназією № 1 м. Івано-Франківська було підписано договори про співпрацю.

У цих навчальних закладах студенти 4 курсу нашої академії будуть мати змогу проходити педагогічно-виробничу практику.

Договори підписали Директор ІФПНВК  "Католицька школа І-ІІІ ст. гімназія святого Василія Великого", с. Єремія, Директор ІФПКШ І-ІІІ ступенів святого Василія Великого, с. Йосифа, Директор Гімназії № 1 м. Івано-Франківська п. І.І.Дейчаківський, а зі сторони ПЗВО "Івано-Франківська академія Івана Золотоустого" проректор з навчально-методичної роботи протоієрей д-р Андрій Чорненко та керівники педагогічно-виробничої практики - п. Марія Копчук-Кашецька і с. Андрея Маслій.