Біблійна олімпіада

19 квітня студенти 2 і 3 курсу Богдан Станчевський та Роман Кулинцак під керівництвом о. Юрія Друляка взяли участь у ХІІ Всеукраїнській олімпіаді «Юні знавці Біблії», яка проходила в національному університеті «Острозька академія».

Головною темою олімпіади було "На початку було Слово, і Слово було в Бога, і Слово було Бог" (Ів. 1: 1).

Олімпіада об’єднала учасників із Івано-Франківської, Тернопільської, Рівненської, Дніпропетровської, Харківської та Херсонської областей, вірних різних християнських конфесій, Греко-Католиків, Православних та Протестантів.

Олімпіада розпочалася молебнем у храмі академії, який відслужив о. Василь Жуковський, професор академії.

Захід проходив у 3 етапи. Спершу учасники проходили тестування на знання Святого Письма. Потім всі мали змогу представити виступ на подану тематику, яка була представлена у положеннях олімпіади. Третім етапом було тлумачення біблійних текстів.

Панувала духовна, щира, доброзичлива атмосфера. Учасники - представники різних конфесій та регіонів України, радо спілкувалися, підтримували один одного, раділи перемогам. Всіх їх об’єднувала дуже важлива річ - любов до Слова Божого, яке стало для них світлом та дороговказом на дорозі життя.

В категорії учасників з ВНЗ наші студенти стали переможцями. Станчевський Богдан – І місце, Кулинцак Роман – ІІ.

Богдан Станчевський