Презентація проекту доктора Михайла Петровича

10 липня, на Філософсько-Богословському Факультету УКУ, відбулась презентація проєкту доктора Михайла Петровича: “Царське священство. Роль мирян у Святій Літургії”, в якій взяв участь завідувач кафедри богослов’я Івано-Франківської академії Івана Золотоустого кандидат наук з богослов’я, доцент протоієрей Василь Гоголь.

Дана презентація є інтродукцією до виходу наукового видання, призначеного для широкого кола читачів і дозволить поглибити знання про історичний контекст і зміст Євхаристії, а також переосмислити суть справжньої участі мирян у цьому Святому Таїнстві.
Варто зазначити, що дана подія привернула значну увагу науковців, богословів, духовенства та мирян.
У часі презентації доктор Михайло Петрович провів історичний екскурс, представивши тло традиції жертви у Старому Завіті і часах Христа. Важливий акцент наголошувався на Постаті Того хто подає нам своє Тіло та Кров. Господь Ісус Христос воплочується, щоб прийняти тіло та кров людини, задля того щоб людина змогла прийняти Божественні Тіло і Кров.
Звершилась презентація жвавою дискусією серед присутніх слухачів.

Філософсько-богословський факультет УКУ