Зустріч із студентами заочної форми навчання

У зв’язку з початком заліково-екзаменаційної сесії в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого, 30 вересня 2019 року відбулася зустріч керівництва навчального закладу із студентами другого курсу заочної форми навчання.

Із вступним словом перед присутніми виступив виконувач обов’язків ректора Академії протоієрей д-р Василь Гоголь.

Перед студентами виступили проректор з навчально-методичної роботи протоієрей д-р Андрій Чорненко, проректор з наукової роботи Олег Білоус, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Руслан Делятинський, директор бібліотеки Іванна Стрихар, керівник навчально-методичного сектору о. Назар Кібель, керівник секретаріату академії о. Роман Боярський. Представники адміністрації Академії розповіли про принципи навчально-виховного і науково-дослідницького процесів, специфіку роботи в бібліотеці, проведення дозвілля, про інші аспекти функціонування навчального закладу і відповіли на запитання студентів.