День Івано-Франківської академії Івана Золотоустого

26 листопада 2020 року відбулося святкування Дня Івано-Франківської академії Івана Золотоустого. Саме в цей день Церква вшановує пам'ять святого Івана Золотоустого, який є покровителем Академії.

З цієї нагоди в Академії пройшли святкові заходи.

Зокрема, відбулося урочисте засідання Вченої ради, під час якого ректор, доктор наук з богослов’я, професор, митрофорний протоієрей Олександр Левицький виступив із привітаннями та окреслив досягнення і перспективи діяльності Академії.

Під час урочистостей було проголошено рішення вченої ради Академії про присвоєння звання «Почесний доктор Івано-Франківської академії Івана Золотоустого» та вручено диплом почесного доктора Івано-Франківської академії Івана Золотоустого українському політику, громадському діячу, меценату, благодійнику Олександру Шевченку.

Студентів Академії Олексія Стронського, Василя Кінаха і Андрія Жука було нагороджено відзнаками Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Подяками міського голови Івано-Франківська були нагороджені студенти Академії Роман Бойцанюк, Роман Гулик, Андрій Жук.

Велика кількість студентів отримала подяки Академії за високі досягнення в навчанні.

З нагоди Дня Академії студенти підготували святковий концерт.

Фото – Павло Гедзик