Проректор Олег Білоус взяв участь в міжнародній конференції

04 грудня 2020 року проректор з наукової роботи Олег Білоус взяв участь в онлайн-відео Міжнародній науковій конференції «Нейтральний Туркменістан- ЮНЕСКО: історико-культурне міжнародне співробітництво», присвяченій 25-річчю отримання Туркменістаном статусу постійного нейтралітету.

Конференція відбувалася за підтримки Президента Туркменістану Гурбангули Бердимухамедова і була організована Інститутом мови, літератури та національних рукописів імені Махтумкулі Академії наук Туркменістану за участі Інституту історії і археології Академії наук Туркменістану.

В конференції взяли участь директор бюро ЮНЕСКО в Тегерані Цвєтан Цвєтковскі, а також науковці з Азербайджану, Італії, Франції, Саудівської Аравії, Туреччини, Туркменістану, Білорусі, Росії та інших країн.

Конференція відбувалася в формі пленарного і секційних засідань.

На запрошення організаторів конференції Олег Білоус виступив на пленарному засіданні з доповіддю «Вплив нейтрального статусу Туркменістану на глобальну безпеку і сталий розвиток».

Офіційний лист-подяка.