Запрошуємо у «Школу сучасного іконопису»

Приватний заклад вищої освіти "Івано-Франківська академія Івана Золотоустого" запрошує на навчання за сертифікованою програмою у «Школу сучасного іконопису».

Навчання складатиметься з трьох рівнів: 1. Духовна практика (молитви, розважання), 2. Теоретичні студії (основи зображальної системи канонічної візанто-української ікони, історія та розвиток церковного малярства на православному Сході і католицькому Заході), 3. Практичні студії (рисунок; композиція; кольорознавство та інше).

Навчання передбачає екскурсії, пленери, духовні паломництва мистецького напряму та інше. Навчання проводитимуть: теорія – член Національної спілки художників України, доцент кафедри богослов’я, заступник голови сакральної комісії Івано-Франківської архієпархії УГКЦ отець доктор Віталій Козінчук, практика – член Національної спілки художників України, Лауреат обласної премії імені Ярослава Лукавецького, Золотий Фонд Нації (за високий професіоналізм) Михайло Дейнега, адміністратор школи – ліцензіат богослов’я, сестра Християна Марія Голомідова, МЧСВВ.

Вартість заняття: 200 гривень (в оплату входять всі матеріали).

Наша адреса: вулиця Софрона Мудрого, 22, Івано-Франківськ.

Телефон для довідок: 095-475-59-19 (сестра Християна)