Склад експертів НАЗЯВО поповнився новими представниками Академії

На основі конкурсного добору нових кандидатів в експерти Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти на своєму засіданні 18 травня 2021 року прийняло рішення про включення до складу експертів 27 осіб.

Серед нових експертів Національного агентства – два науково-педагогічні працівники Івано-Франківської академії Івана Золотоустого: Гоголь Василь Володимирович, кандидат наук з богослов’я, доцент, завідувач кафедри богослов’я – експерт з акредитації освітніх програм за спеціальністю 041 – Богослов’я; Делятинський Руслан Іванович, кандидат історичних наук, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін – експерт з акредитації освітніх програм за спеціальностями 041 – Богослов’я та 032 – Історія та археологія.

Вітаємо представників Академії та бажаємо плідної праці у системі акредитації освітніх програм в Україні.

о. Василь Гоголь п. Руслан Делятинський