Відкрита лекція з курсу «Місіологія»

Сьогодні, 14 вересня, студенти 2 курсу ОР «Магістр» Івано – Франківської Академії Івана Золотоустого провели відкриту лекцію з курсу «Місіологія» в Івано – Франківській синагозі для глибшого ознайомлення з єврейською культурою та звичаями. Сприяннями о. Віталія Козінчука, викладача даного курсу, студенти мали змогу спілкуватися з головним рабином Заходу України Мойше Лейбом Колесником.

Лекція була надзвичайно насичена і пройшла у форматі цікавого діалогу та цікавих запитань, де кожен студент міг поглибити свої знання у пізнанні єврейської культури. Направду, для студентів богословів є досить важливо знати і пізнавати інші релігії та культури для загального та всестороннього розвитку, що будуть плідним фундаментом знань.