"НЕЙМОВІРНА УКРАЇНА - ОЧИМА СТУДЕНТІВ АКАДЕМІЇ"

25 вересня 2021 року в рамках відзначення 30-тої річниці відновлення Незалежності України з ініціативи Студентського самоврядування Івано-Франківської академії Івана Золотоустого та благословення отців-ректорів студенти факультету гуманітарних наук академії та Івано-Франківської духовної семінарії здійснили туристично-пізнавальну поїздку Україною.

Під проводом голови студентського самоврядування Андрія Жука учасники поїздки відвідали Чернівецьку та Хмельницьку області України.

Зокрема, студенти побували в багатьох туристичних локаціях, серед них:

► Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця»
► Державний історичний музей-заповідник «Кам'янець-Подільська фортеця», який є складовою частиною Національного історико-архітектурного заповідника «Кам'янець», що належить до «Семи чудес України».
► Храм святого Йосафата УГКЦ
► Кафедральний костел Святих Петра і Павла РКЦ
► Бакотська затока
► Бакотський скельно-печерний Свято-Михайлівський чоловічий монастир

Організацію транспорту та прокладення маршруту поїздки реалізував студент 3 курсу Попик Віталій за допомогою сім’ї Юрія та Ольги Кравчук.

Пізнавати рідну землю - це жити духом любові до своєї Батьківщини, який допомагає кожному асоціювати себе з величністю слави української сутності та державності.

Автор - Адрій Жук
Фото - Роман Везучий