В Академії відбулося представлення магістерських робіт

23 та 28 вересня 2021 року у форматі робочих груп та відкритих засідань випускової кафедри богослов’я та кафедри соціально-гуманітарних дисциплін в Академії Івана Золотоустого відбулося публічне представлення магістерських дипломних робіт студентів заочної та денної форм навчання.

Кожен студент виступив із звітом про стан виконання магістерської роботи, відтак науковий керівник охарактеризував творчу активність студента та зупинився на тих завданнях, які вирішуються в процесі написання роботи. Щодо кожної роботи студента відзначено ступінь готовності дослідження проблеми, наголошено на необхідності дотримання принципів академічної доброчесності, що реалізується, зокрема, через перевірку магістерських робіт на наявність запозичень.

У процесі обговорення відбулася дискусія та винесено рекомендації щодо поглиблення співпраці студентів з науковими керівниками та завершення написання наукових робіт студентів.

Завідувач кафедри богослов’я о. Василь Гоголь