Зустріч педагогів дисциплін морально-духовного спрямування

03 жовтня 2021 року, в День вшанування вчителів, голова Студентського самоврядування Академії Андрій ЖУК на запрошення керівництва науково-дослідної лабораторії християнської етики, психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія» та Світлани Сміх, методиста Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти взяв участь в урочистій зустрічі педагогів дисциплін морально-духовного спрямування на ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ДУХОВНО-МОЛИТОВНІЙ І НАУКОВО-ПРОСВІТНИЦЬКІЙ ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМІ «ЦІННОСТІ».

Ключовим віршем зустрічі стала цитата із Послання ап. Якова: «Брати мої, хай не буде багато таких, які стають вчителями, знаючи, що приймемо більший осуд. Адже всі ми багато грішимо. Коли ж хто не грішить словом, – то досконалий чоловік, здатний приборкати й усе тіло». (Як. 3:1-2).

Андрій Жук привітав усіх учасників зустрічі з Днем працівника освіти та висвітлив тему важливої ролі викладання предметів морально-духовного спрямування в закладах освіти.