«О, ВЧИТЕЛІ! ПРЕКРАСНОГО ВИ ГІДНІ»

4 жовтня 2021 року в рамках відзначення Дня працівників освіти з ініціативи Студентського самоврядування в Академії відбулося урочисте вітання науково-педагогічних працівників здобувачами вищої освіти.

На адресу викладачів було висловлено теплі слова вітання та подяки за невтомну працю на педагогічній ниві. Викладачі отримали від студентів пам'ятні подарунки.

На завершення події ректор Академії митрофорний протоієрей Олександр Левицький долучився до вітальних слів та подякував студентам за влаштовану святкову атмосферу з нагоди Дня працівника освіти!

Організував та модерував даний захід голова студентського самоврядування Андрій Жук.
Активну участь у святі взяли учасники студентського самоврядування Дюдмила Тимків, Іван Гураль, Богдана Боєчко та інші.
Музичне вітання линуло від студентів під керівництвом Романа Носика.
Відповідальним на технічне забезпечення свята був Роман Везучий.
Фото - Павло Гедзик