Стартував курс "Вищої релігійної культури"

2 жовтня стартував курс "Вищої релігійної культури". Цьогоріч у ньому беруть участь близько 40 осіб різної вікової категорії, котрі бажають поглибити свої знання зі Святого Письма, Катехизму, Богослов’я.

Навчально-науковий Інститут вищої релігійної культури ПЗВО "Івано-Франківської академії Івана Золотоустого" продовжує набір на курс "Вищої Релігійної Культури".

До навчання в даному інституті запрошуються як чоловіки, так і жінки - без вікових обмежень.

Напрямки діяльності:
► Науково-дослідницька діяльність;
► Інформаційно-просвітницька робота.

Термін навчання: 1 рік.

Після закінчення навчання випускники отримують сертифікат про закінчення річного курсу Інституту Вищої Релігійної культури ПЗВО "Івано-Франківської академії Івана Золотоустого".

Систематичність зустрічей: 1 раз у місяць (остання субота місяця) з 11:00 до 15:00 год.

Необхідні документи:
- заява на ім’я Ректора ПЗВО "Івано-Франківської академії Івана Золотоустого";