Студенти Академії взяли участь у презентації навчальної програми

13 жовтня 2021 року у Католицькому ліцею святого Василія Великого відбулася презентація модельної навчальної програми релігійного змісту «Світогляд. Віра. Чесноти», яка створена на основі Концепції розвитку релігійної освіти УГКЦ, базується на документах Католицької церкви у сфері освіти та виховання та на відповідних документах УГКЦ.

До зустрічі долучилися студенти Івано-Франківської академії Івана Золотоустого Іван Ярошко, Назар Ткачишин, Олег Домерецький, Роман Везучий, Тигран Латишев, Юрій Петранюк, представники закладів освіти Івано-Франківська та інші зацікавлені особи.

Подія розпочалася із Божественної Літургії, яку очолив директор Католицького ліцею святого Василія Великого отець Маркіян Букатчук.

Першою доповідачкою була сестра Христофора Буштин, СНДМ, співавторка програми. Тема її презентації – "Обов’язкові результати навчання програми «Світогляд. Віра. Чесноти», під час якої були роз'яснені характерні особливості викладання курсу.

Наступним доповідачем була співавторка програми, пані Ірина Максименко із презентацією "Пропонований зміст та види навчальної діяльності програми "Світогляд. Віра. Чесноти".

Із рецензією та богословським оглядом програми "Світогляд. Віра. Чесноти" у дистанційній формі виступив заступник голови Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ пан Назар Дуда.

Доповідачем також була практичний психолог-консультант Ірина Микитюк, яка представила основні психологічні бар'єри та передумови для впровадження нового матеріалу шкільну програму.

Наприкінці зустрічі отець Маркіян Букатчук подякував усім доповідачам за здійснену роботу і наголосив на важливості формування християнської освіти у шкільних закладах.

Іван Ярошко
Фото – Роман Везучий