Відкрита лекція з курсу "Місійність УГКЦ"

19 жовтня 2 курс магістратури за спеціальністю «Богослов’я» у рамках навчальної програми, з курсу «Місійності УГКЦ», на чолі із викладачем о. Віталієм Козінчуком відвідали дім молитви Євангельських християн баптистів, що знаходиться по вулиці Гординського.

Студентів радо прийняв пастор Сергій, який опікується даним братством уже багато років. Під час зустрічі також багато цікавих речей розповів пан Володимир, який є місіонарем та викладачем у багатьох протестантських навчальних вишах України. Сам пан Володимир займається місійною діяльністю та побував у багатьох, як Європейських так і Азіатських країнах, й поділився досвідом проповідування Божого Слова місцевим народам.

Опісля студенти подякували за цікаву лекцію, й разом з пасторем спільно помолились молитву Отче наш, за єдність усіх християн та мир і спокій в Україні.

Павло Момот