Наші студенти взяли участь в універсіаді Метикуючих

24 листопада 2021 року студенти Івано-Франківської академії Івана Золотоустого Ірина Драбчук, Володимир Дяків, Тарас Котик, Денис Рудяк, Василь Медик, під керівництвом голови Студентського самоврядування Андрія Жука, взяли командну участь у Першій Івано-Франківській універсіаді Метикуючих серед студентів закладів вищої освіти обласного центру, яка відбулася на базі Католицького ліцею святого Василія Великого.

Організаторами заходу стали Студія Квізів "Дев'ятий Вал" та Клуб метикуючих Івано-Франківська. В інтелектуальних змаганнях взяли участь 13 команд, які представляли Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Івано-Франківський національний медичний університет, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Університет Короля Данила, Ліцей №13. Студенти зіграли в турнір, який складався з 36 запитань. На одне запитання була надана одна хвилина на роздуми, після чого потрібно було здати відповідь, яку капітан команди записував на картку для відповіді.

Турнір відбувся за підтримки Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації.  Агенція новин Фіртка - офіційний інформаційний партнер Універсіади Метикуючих.  Спонсором події виступив Театр кіно "Люм'єр".

Андрій Жук