Наш студент - стипендіат Обласної Ради

Відповідно до розпорядження Івано-Франківських ОДА і обласної ради від 23 грудня 2021 р. № № 549/985-р,  студенту першого курсу магістратури, голові студентського самоврядування Академії Андрію ЖУКУ призначено стипендію голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради за високі досягнення у навчанні, численні перемоги в конкурсах та олімпіадах Всеукраїнського рівня, продуктивну науково-дослідну роботу та активну громадську позицію.

За рішенням комісії було визначено десятеро найкращих студентів області, серед яких троє із Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, троє із Івано-Франківського національного медичного  університету, троє із Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та один із Івано-Франківської академії Івана Золотоустого.

Ректорат Академії та студентська спільнота вітає Андрія та бажає подальших успіхів!