В Академії відбувся захист магістерських робіт

Протягом 25-28 січня 2022 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбувався захист магістерських дипломних робіт.

Екзаменаційна комісія під керівництвом Ігоря Гаврилюка – начальника управління освіти і науки Департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації заслухала доповіді студентів магістратури 2022 року випуску про результати їхніх наукових досліджень.

Тематика наукових напрямків стосувалася різних сфер сучасних богословських досліджень (літургіка, догматика, біблістика, моральна теологія, правознавство тощо). Студенти денної і заочної форм навчання продемонстрували глибинні знання і на високому рівні представили досліджувану ними проблематику.

За результатами проведеного захисту всім випускникам магістратури-2022 присвоєно освітній ступінь магістра за освітньо-професійною програмою «Богослов’я» зі спеціальності 041 «Богослов’я».