Відкрита лекція з курсу «Богослов’я ікони»

31 січня 2022 року для студентів другого курсу бакалаврату Івано-Франківської академії Івана Золотоустого відбулася відкрита лекція з курсу «Богослов’я ікони», яку провів доцент кафедри богослов’я отець Віталій Козінчук в Івано-Франківському архикатедральному соборі Святого Воскресіння.

Лекція розпочалася у притворі, де викладач розповів про речі та ікони, які розташовані в цій частині храму.

Після цього студенти перейшли до храму вірних, у якому вони могли почути пояснення символіки іконостасу та настінних ікон. Особливу увагу викладач звернув на ікони, розміщені на першому ряді іконостасу.

Опісля студенти мали можливість потрапити до святилища храму і проаналізувати основні його елементи.

Наприкінці заняття отець Віталій Козінчук відповів на запитання студентів, які мали змогу висловити свої враження від побаченого та почутого.