Студентське самоврядування окреслило план дій на друге півріччя

02 лютого 2022 року у змішаному форматі (оффлайн та онлайн) відбулися збори студентського самоврядування Івано-Франківської академії Івана Золотоустого.

На початку зустрічі Голова студентського самоврядування Андрій ЖУК привітав усіх присутніх з початком нового академічного семестру.

Опісля учасники розглянули порядок денний, що включав:

1) окреслення плану культурно-мистецьких та науково-просвітницьких заходів на II семестр 2021-2022 академічного року (День Героїв «Небесної сотні», Шевченків день, Всесвітній день поезії тощо);

2) аспекти підготовки "Положення про виборчу комісію та вибори Голови студентського самоврядування";

3) обговорення майбутнього акредитаційного процесу та пов'язаних з ним проблематик тощо.

Вагомим результатом зборів стало обрання заступника голови студентського самоврядування, запропонованого очільником студентства та одноголосно підтриманого усіма членами голосування. Цю посаду обійняв студент третього курсу бакалаврату Худзік Віталій Сергійович.

В ході зустрічі також було обговорено та проаналізовано окремі вагомі напрями навчально-виховного процесу в Академії та висловлено конкретні побажання щодо покращення реалізації правильного використання академічної мобільності студентів.