УЧАСТЬ В РЕГІОНАЛЬНІЙ ЗУСТРІЧІ РАД МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

8 лютого 2022 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулась Регіональна зустріч молодих вчених Івано-Франківської області.

Зустріч проводилась за такими напрямами роботи:

1. Ініціатива РМУ при МОН щодо створення та засад функціонування Офісу підтримки вченого.

2. Проблеми пов’язані з підтримкою науково-технічної діяльності в країні, комерціалізацією та впровадженням/масштабуванням розробок.

3. Можливості і виклики у діяльності рад молодих вчених та молодих вчених зокрема.

4. Обговорення доцільності утворення Ради молодих учених при обласній державній адміністрації.

Академію Івана Золотоустого на цій зустрічі представляв голова студентського самоврядування, лауреат премії НАН України Андрій Жук який окреслив наукову діяльність Академії та підтримав ідею створення Ради молодих вчених при Івано-Франківській обласній державній адміністрації.

Перед учасниками з вітальним словом виступили ректор університету проф. Євстахій Крижанівський, заступник директора департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА Ігор Гаврилюк, голова Ради молодих вчених МОН України Олеся Ващук.

На зустрічі були присутні представники Рад молодих вчених регіону, представник департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації Оксана Дяків.

Під час обговорення також було розглянуто питання взаємодії представників Рад молодих вчених регіону з органами влади.

Загалом проведення заходу посприяло активізації діяльності молодих учених області.