Робоча зустріч Студентського самоврядування з ректоратом Академії

16 лютого 2022 року, в змішаному форматі (онлайн та офлайн), відбулася робоча зустріч Студентського самоврядування Академії з ректором професором, митрофорним протієреєм Олегом Каськівим та проректором доцентом Олегом Білоусом.

З вітальним словом до присутніх виступив ректор Академії доктор наук з богослов'я, професор, митрофорний протоієрей Олег Каськів.

В ході зустрічі було розглянуто порядок денний зібрання:

1. Оприлюднення проекту плану заходів на лютий-березень ІІ семестру 2021-2022 н.р., зокрема проведення наступного:

⇒ День Героїв «Небесної сотні» - 21 лютого;

⇒ Шевченків день – 9 березня;

⇒ Всесвітній день поезії – 21 березня;

2. Започаткування проведення в Академії семінарів, які стосуються академічної доброчесності, функціонування офіційного сайту ЗВО, академічної мобільності, принципів студентоцентризму тощо;

3. Участь у Зимовій онлайн-школі «Україна на шляху до євроатлантичної спільноти». Час проведення 16-18 лютого 2022 р. (з 14 до 18-ої год.);

4. Започаткування видання "Студентського вісника Академії";

5. Утворення в академії "Асоціації випускників";

6. Провадження навчально-виховного процесу (питання, пропозиції, зауваги);

9. Різне.

На закінчення зібрання Голова студентського самоврядування Андрій Жук подякував усім присутнім за участь та продуктивну роботу!