В Академії Івана Золотоустого відбувся День відкритих дверей

19 лютого 2022 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбувся День відкритих дверей.

До Академії завітали майбутні студенти, їхні батьки, друзі, вчителі, інші зацікавлені особи з Івано-Франківської області та інших регіонів України.

В конференц-залі перед присутніми виcтупили ректор Академії, митрофорний протоієрей Олег Каськів, проректор з науково-педагогічної роботи Олег Білоус, завідувач кафедри богослов’я, протоієрей Василь Гоголь, відповідальний секретар приймальної комісії Руслан Делятинський, голова студентського самоврядування Андрій Жук. Учасники Дня відкритих дверей дізналися по особливості функціонування і структуру Академії, про умови вступу до Академії, про матеріально-технічну базу Академії, про принципи організації студентського життя тощо.

Присутні отримали вичерпні відповіді на свої запитання, а також пам’ятні подарунки від ректора Академії.

Ректор і проректор Академії провели екскурсію приміщеннями навчального закладу, продемонстрували просторі і затишні аудиторії, розповіли про функціонування бібліотеки і унікальний Фонд митрополита Андрея Шептицького, презентували місця дозвілля і соціально-побутового забезпечення.

Фото – Павло Гедзик